۵ نکته مهم در هنگام شکستگی شیشه گاز رومیزی

از آنجائیکه ماهانه بیش از دهها شکستگی شیشه گاز رومیزی توسط ایمن سرویس کرج مورد بازبینی و تعمیر قرار می گیرد نکات زیر نقشی اساسی در کاهش خطرات هنگام بروز شکستگی و ترکیدگی شیشه گازهای رومیزی دارد:

تعمیرات اجاق گاز رومیزی و فردار اخوان در کرج

نکات مهم در هنگام شکستگی شیشه گاز رومیزی

  • شکستگی شیشه های گاز رومیزی با صدایی مهیب صورت می گیرد لذا در این مواقع ضمن حفظ خونسردی، بلافاصله نسبت به بیرون کشیدن پریز برق گاز و نیز بستن شیرگاز ورودی به دستگاه اقدام نمائید.
  • به هنگام وقوع شکستگی شیشه گاز رومیزی حتماً با پاپوش و دمپایی مناسب وارد محیط آشپزخانه شوید تا از صدمات و جراحات احتمالی ناشی از پخش شدن ریز شیشه ها در کف آشپزخانه، جلوگیری بعمل آید.
  • ترکیدگی شیشه های گاز رومیزی نشانه استفاده نادرست، نصب ناصحیح، پرت شدگی اشیاء آشپزخانه بر روی سطح شیشه و یا ریزش قطرات آب بر روی آنها بوجود می آید، لطفاً نکات ایمنی را در این زمینه رعایت نمائید.

(به مقالات موجود در ساین ایمن سرویس مراجعه بفرمائید.)

  • لطفاً به هیچ وجه به شیشه شکسته شده روی گاز دست نزنید و فقط نسبت به جع آوری خرده شیشه ها از کف آشپزخانه توسط جارو برقی، اقدام نمائید.
  • از استفاده گاز رومیزی با وجود شکستگی شیشه جداً خودداری فرمائید. این امر می تواند سبب بروز حوادث ناگوار جانی و مالی گردد.

در آخر اینکه شما عزیزان جهت تعمیرات گاز رومیزی در کرج می توانید با تعمیرگاه ایمن سرویس تماس حاصل فرمایید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.