۵ نکته مهم در هنگام شکستگی شیشه گاز رومیزی

از آنجائیکه ماهانه بیش از دهها شکستگی شیشه گاز رومیزی توسط ایمن سرویس کرج مورد بازبینی و تعمیر قرار می گیرد نکات زیر نقشی اساسی در کاهش خطرات هنگام بروز شکستگی و ترکیدگی شیشه گازهای رومیزی دارد:

تعمیرات اجاق گاز رومیزی و فردار اخوان در کرج

نکات مهم در هنگام شکستگی شیشه گاز رومیزی

  • شکستگی شیشه های گاز رومیزی با صدایی مهیب صورت می گیرد لذا در این مواقع ضمن حفظ خونسردی، بلافاصله نسبت به بیرون کشیدن پریز برق گاز و نیز بستن شیرگاز ورودی به دستگاه اقدام نمائید.
  • به هنگام وقوع شکستگی شیشه گاز رومیزی حتماً با پاپوش و دمپایی مناسب وارد محیط آشپزخانه شوید تا از صدمات و جراحات احتمالی ناشی از پخش شدن ریز شیشه ها در کف آشپزخانه، جلوگیری بعمل آید.
  • ترکیدگی شیشه های گاز رومیزی نشانه استفاده نادرست، نصب ناصحیح، پرت شدگی اشیاء آشپزخانه بر روی سطح شیشه و یا ریزش قطرات آب بر روی آنها بوجود می آید، لطفاً نکات ایمنی را در این زمینه رعایت نمائید.

(به مقالات موجود در ساین ایمن سرویس مراجعه بفرمائید.)

  • لطفاً به هیچ وجه به شیشه شکسته شده روی گاز دست نزنید و فقط نسبت به جع آوری خرده شیشه ها از کف آشپزخانه توسط جارو برقی، اقدام نمائید.
  • از استفاده گاز رومیزی با وجود شکستگی شیشه جداً خودداری فرمائید. این امر می تواند سبب بروز حوادث ناگوار جانی و مالی گردد.

در آخر اینکه شما عزیزان جهت تعمیرات گاز رومیزی در کرج می توانید با تعمیرگاه ایمن سرویس تماس حاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.