چگونه از گاز رومیزی و هود آشپزخانه خود به صورت بهینه استفاده نماییم

همه مصرف کنندگان محصولات گاز رومیزی و هود آشپزخانه علاقه مند هستند که از وسایل خود به شکل بهینه تری استقاده کنند. تعمیرگاه اجاق گاز ایمن سرویس کرج به لحاظ تجربه مفید و بالای خود در امر تعمیرات نکات زیر را پیشنهاد می نمایند:

تعمیرات اجاق گاز رومیزی و فردار اخوان در کرج

  • توجه ویژه به نصب صحیح محصول:

گاز رومیزی آشپزخانه چه در نوع استیل، چه در نوع شیشه ای آن می بایست فاصله حدود 20 سانتی متری از لوله اصلی گاز شهری داشته باشد. و هودهای آشپزخانه نیز باید فاصله ای بین 65 تا 75 سانتی متری از سطح گاز آشپزخانه داشته باشند تا نصب آنها اصولی باشد .

  • توجه به نظافت های اصولی:

به هنگام نظافت گاز خود از وسایل نوک تیز، شوینده های قوی و ضربه وارد نمودن به وسایل خودداری نماید. سطوح هود و گاز رومیزی خود را با یک پارچه لطیف وکمی مایع تمیز کننده sif پاکیزه نگه دارید.

  • توجه به نوسانات برق:

در هود آشپزخانه خصوصاً آن دسته هودهایی که لمسی یا تاچ محسوب می شوند نوسانات برق شهری می تواند موجب سوختن برد شود. نصب محافظ مخصوص هود در این زمینه توصیه می شود ضمناً چک کردن برق واحد یا مجموعه مسکونی نیز پیشنهاد می شود. زیرا ممکن است اشکال در نوسان برق مربوط به داخل ساختمان یا واحد آپارتمانی شما باشد.

  • توجه به قرار گیری قابلمه ها:

از قرار دادن وسایل سنگین و قابلمه های بزرگ روی گاز رومیزی شیشه ای جداً خودداری نماید. این امر سبب شکستن شیشه در دراز مدت خواهد شد و در گاز های استیل نیز موجب انحنا و تغیر شکل صفحه رویی خواهد گردید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.