نکات فنی و مهم در خرید گاز رومیزی آشپزخانه

در خرید گاز رومیزی (صفحه ای) آشپزخانه به نکات زیر دقت ویژه نمائید تا از خرید و استفاده خود رضایت کافی حاصل نمائید.

تعمیرات اجاق گاز رومیزی و فردار بیمکث در کرج

نکات مهم در خرید گاز رومیزی آشپزخانه

  • به ابعاد و فضای قرارگیری گاز رومیزی توجه نمائید. دقت در نحوه قرارگیری گاز و محل دقیق آن کمک می کند تا در انتخاب گازهای رومیزی شعله پلوپز وسط یا پلوپز کنار مناسب آشپزخانه شماست، تصمیم درست تری بگیرید.
  • دقت نمائید محل قرارگیری گاز رومیزی ترجیحاً کنار سینک ظرفشویی نباشد. زیرا به دلیل مجاورت با آب، امکان شکستن شیشه و یا جاری شدن آب بر روی صفحه گاز و خرابی قطعات وجود دارد. برای رفع این مشکل چنانچه اجباراً گاز رومیزی شما در کنار سینک طراحی شده، حتماً از قطعاتی برای ممانعت استفاده نمائید. بدین منظور می توانید بوسیله تیغه ای استیل یا آلومینیومی در حد فاصل سینک و گاز رومیزی استفاده کنید.
  • در صورت مجاورت گاز رومیزی و سینک، سعی نمائید از گازهای پلوپز وسط یا از گاز پلوپز کنار بصورتی استفاده نمائید که شعله پلوپزی آن از سینک دور باشد. مثلاً اگر سینک شما سمت راست گازتان قرار گیرد حتماً از گاز رومیزی پلوپز سمت راست استفاده کنید که حداکثر فاصله را از سینک ظرفشویی داشته باشد.
  • تا جایی که امکان دارد از برندهای مطرح داخلی یا خارجی استفاده کنید، مانند: گازهای رومیزی اخوان، درسا، کن، بیمکث، استیل البرز، مس و . . . .
  • حتماً پس از خرید با نمایندگان مجاز خدمات پس از فروش برای نصب گاز رومیزی استفاده نمائید تا گارانتی محصول شامل دستگاه شما نیز باشد.
  • اگر هود آشپزخانه شما 60cm می باشد از خرید اجاق گازهای 5 شعله پرهیز نمائید. زیرا حرارت بالای گاز رومیزی و مکش محدودِ هود 60cm باعث لطمه زدن به هود و عملکرد آن می گردد.
  • حتماً از فروشنده شماره خدمات پس از فروش و نحوه ارائه خدمات را بپرسید و نیز هزینه احتمالی نصب و تحویل را جویا شوید. برخی شرکتها خدمات رایگان و برخی غیر رایگان انجام می دهند.
  • تعمیر و سرویس گاز رومیزی را حداقل 18 ماه پس از نصب به صورت سالیانه انجام دهید. این کار سبب طول عمر دستگاه و رضایت خاطر شما خواهد شد.

در آخر اینکه شما عزیزان می توانید جهت تعمیرات گاز رومیزی در کرج با تعمیرگاه ایمن سرویس کرج تماس حاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.