۵ رازی که در خرید هود وگاز رومیزی آشپزخانه به شما گفته نمی شود

تعمیرات اجاق گاز رومیزی و فردار درسا در کرج

تعمیرگاه ایمن سرویس کرج به لحاظ تجربه فنی خود چند نکته را در خرید گاز رومیزی و هودهای آشپزخانه برای شما مصرف کننده گرامی مطرح می کند که با توجه به آنها می توانید خرید بهتری داشته باشید.

چند نکته زیر را شاید تا کنون سی برای شما نگفته باشد ضمن آنکه گاهی فروشنده گان محصولات هود و گازرومیزی آشپزخانه تنها به فروش محصولات خود فکر می کنند، نه به حقیقت پشت صحنه محصولاتشان.

هود آشپزخانه

ایمن سرویس کرج توجه به نکات زیر را در خرید هود و گاز رومیزی آشپزخانه پیشنهاد می نماید:

  • همواره در خرید هود به فضای آشپزخانه خود دقت کنید برای فضاهای زیر 9 مترمربع هودهای 60 سانتی متر کفایت می کند و نیازی به صرف هزینه های بالاتر برای خرید هود نیست و برای هودهای 60 سانتی متر گازهای کوچکتر 4 شعله پیشنهاد می گردد.
  • عملکرد و کیفیت هودها هیچ ارتباطی به لمسی یا کلیدی (دکمه ای) بودن آنها ندارد. گاهی هودهای کلیدی به مراتب عملکرد بهتری نسبت به هودهای لمسی دارند. در رابطه با گازهای رومیزی نیز هیچ تفاوتی بین گاز رومیزی شیشه ای و گاز رومیزی استیل وجود ندارد مگر آنکه گازهای استیل معمولاً مقاومت بهتری دارند.
  • هودهای کلیدی، ساده گی و هزینه های پایین تری دارند اما این دلیلی بر بی کیفیتی آنها نیست دقت داشته باشید هودهای کلیدی در زمان تعمیرات نیز به مراتب هزینه ی کمتری را به شما تحمیل خواهند کرد. در خرید گازهای رومیزی نیز اگر گاز مورد نظرتان شیشه ای ایست لطفاً به ضخامت و کیفیت شیشه و ظاهر شفاف و مطلوب شیشه دقت نمایید.
  • هودهای لمسی (کنترل دار) عموماً ساختار و ظاهری فریبنده و البته زیباتری نسبت به نوع کلیدی دارد اما این ظاهر به هیچ وجه تضمین کننده کیفیت آنها نیست در خرید گاز رومیزی نیز دقت نماید چنانچه استفاده مصرف روزانه شما از گاز رومیزی بالا می باشد حتماً از نوع استیل استفاده نمایید. زیرا مقاومت آنها در مقابل شکستن یا خراش طبیعتاً بالاتر می باشد.
  • ترجیحاً در هنگام خرید محصولات هود و گاز آشپزخانه از مارکهای معتبری استفاده نمایید که خدمات پس از فروش نصب و تعمیرات مطمئنی دارند. گارانتی پس از فروش محصولات می توانند اطمینان خاطر بیشتری به شما در خرید محصول بدهند. مارکهای معتبر ایرانی از جمله: اخوان، استیل البرز، کن، درسا، بیمکث، ناب استیل توصیه می گردد.

در آخر اینکه شما عزیزان جهت تعمیرات گاز رومیزی در کرج و تعمیرات هود در کرج می توانید از طریق شماره تماس های موجود در سایت با تعمیرگاه ایمن سرویس تماس حاصل نمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.