تعمیرات اجاق گاز رومیزی و فردار درسا در کرج

تعمیرگاه اجاق گاز ایمن سرویس کرج ارائه دهنده خدمات تعمیرات اجاق گاز رومیزی(صفحه ای) و فردار(مبله) درسا در کرج با سالها سابقه و تجربه و با حضور تعمیرکاران متخصص و مجرب در زمینه تعمیرات اجاق گاز رومیزی و فردار درسا آماده ارائه خدمات به همشهریان عزیز در سایر نقاط استان البرز و کرج می باشد.

تعمیر اجاق گازهای رومیزی درسا در کرج

شرکت پدیده دنیای مدرن با نام و برندتجاری دُرسا از سال 1379 شروع به فعالیت نموده است. دُرسا جذر 6 برند معروف و محبوب در عرصه صنعت گاز و هود و فر در ایران شناخته می‌شود.

دانش بروز، استفاده از متخصصین کار آمد، نوآوری در تولید و خدمات پس از فروش مطلوب از ویژگیهای این شرکت وزین می‌باشد.

شرک دُرسا در تولید گازهای رومیزی خود از قطعات عالی و با کیفیت ممتاز استفاده می‌نماید.

شیشه‌های ضخیم (در نوع شیشه‌‌ای) و اسیل مقاوم (در نوع استیل) و نز قطعات مناسب دیگر نظیر جعبه فندک، چینی فندک، میکروسویچ، ولوم، ترموکوپل، فنجانی ها و شیر و اتصالات آن، همگی از ویژگی‌های منحصر به فرد گازهای رومیزی دُرسا می‌باشد.

یکی از محسنات بسیار ارزشمند شرکت دُرسا توجه ویژه به مشتری مداری این برند خوب ایرانی است. به گونه‌‌ای که به نظر می‌رسد این مفهوم «مشتری مداری» از چرخه تولید تا خدمات پس از فروش قابل مشاهده و در دسترس عموم می‌باشد.

تعمیرات اجاق گاز رومیزی و فردار درسا در کرج

گازهای رومیزی دُرسا در انواع شیشه‌‌‌ای، استیل و استیل شیشه‌‌ای تولید می‌شوند. گازهای صفحه‌‌ای این شرکت از نظر تعداد شعله تک، دو، چهار و پنج شعله می باشند.

تعمیر گازهای دُرسا به سهولت انجام می پذیرد. به دلیل استفاده از قطعات با کیفیتدر گازهای رومیزی دُرسا معمولاً‌خرابی به ندرت افاق می‌افتد.

تولید ساده، شیک و باداوم دُرسا باعث گردیده تا مشتریان از خرید محصولات دُرسا رضایت داشته باشند.

تعمیر گازهای دُرسا در تعمیرگاه ایمن سرویس کرج ارائه دهنده خدمات تعمیرات اجاق گاز درسا در کرج، توسط تعمیرکاران مجرب صورت می پذیرد. در صورت مواجه با خرابی از قبیل: شکستگی شیشه، عدم روشن شدن شعله، عدم کارکرد مطلوب فندک و عدم کارکرد صحیح ولوم با تعمیرگاه و مرکز تعمیرات اجاق گاز ایمن سرویس کرج تماس بگیرید.

گازهای رومیزی دُرسا به شکلی تولید شده‌اند که قطعات آنها به راحتی قابل تعویض بوده و در صورت امکان در منزل مشتری قابل تعمیر یا تعویض می باشند.

ولوم‌های با کیفیت، چدنی‌های زیبا و مقاوم، ترموکوپل‌های درجه ممتاز، جعبه فندک‌ها و میکروسوئیچ‌های بسیار عالی مجموعه‌‌ای از قطعات منحصر به فرد را در گازهای صفحه‌‌ای گردآوری نموده است.

برخی چدنی های تولیدی این شرکت محافظ بسیار خوبی برای جلوگیری از شکستگی شیشه خصوصاً در هنگام پَرت شدن لوازم روی گاز می باشند. این چدنی های یک تکه همانند سدی محکم در برابر ضربات و وسایل دیگر، فشار قابلمه و سقوط لوازم روی گاز عمل می‌نماید. این چدنی ها در مدلهای هامون، الی، آیدن، راک، ریتا، آنیل و رایا قابل مشاهده هستند.

توجه نمایید که برای نحوه نگهداری گازهای شیشه یا استیل حتماً به قسمت مطالب مربوطه در این سایت مراجعه نمائید و با رعایت نکاتی کوچک اما ارزشمند می توانید در حفظ گازهای رومیزی خود کوشا باشید.

شما عزیزان جهت تعمیرات اجاق گاز در کرج می توانید با تعمیرگاه ایمن سرویس تماس حاصل فرمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.