تعمیرات اجاق گاز رومیزی و فردار اخوان در کرج

تعمیرگاه اجاق گاز ایمن سرویس کرج ارائه دهنده خدمات تعمیرات اجاق گاز رومیزی(صفحه ای) و فردار(مبله) اخوان در کرج با سالها سابقه و تجربه و با حضور تعمیرکاران متخصص و مجرب در زمینه تعمیرات اجاق گاز رومیزی و فردار اخوان آماده ارائه خدمات به همشهریان عزیز در سایر نقاط استان البرز و کرج می باشد.

تعمیر اجاق گازهای رومیزی اخوان در کرج

بدون تردید محصولات تولیدی شرکت اخوان یکی از بهترین، با کیفیت‌ترین و بادوام‌ترین محصولات تولیدی در حوزه گاز رومیزی، هود و فر آشپزخانه محسوب می‌گردد.

شرکت اخوان جزو 6 برند اصلی تولیدات این صنعت در ایران بوده و نزدیک به نیم قرن از فعالیت (سال 1348) آن می‌گذرد.

گازهای رومیزی این شرکت دارای تنوع بیشمار، زیبا و کیفیت بالا بوده و با قطعات sabaf ایتالیلیی و نیز قطعات مطلوب ایرانی تولید می‌شود.

تعمیرات اجاق گاز رومیزی و فردار اخوان در کرج

گازهای صفحه‌‌ای اخوان بر اساس جنس صفحه آن بر 5 نوع تقسیم بندی می‌شوند:

استیل، شیشه‌‌ای، استیل – شیشه، شیشه مشکی و استیل معمولی

این نوع گازهای صفحه‌‌ای (رومیزی) عموماً در 5 نوع بر اساس تعداد شعله تولد شده‌اند که عبارتند از: دوشعله، چهار شعله، پنج شعله و شش شعله البته شرکت اخوان از نوع نمای ظاهری گازهای آینه‌‌‌ای، آینه‌‌ای استیل، مشکی مات و شیشه سفید هم تولید می‌کند.

قطعات مصرفی این گازها در نوع قطعه ایتالیلایی که عموماً از قطعات sabaf ایتالیا می باشند. بسیار باداوم و با کیفیت مطلوب تولید می‌شوند. چنانچه سر شعله‌های گاز رومیزی را بردارید و آن ار وارونه نماید مارک sabaf به صورت حک شده قابل رؤیت است.البته قطعات دیگر نیز شامل ترموکوپل، چینی فندک، جعبه فندک، میکرو‌سوئیچ، ولوم، شر و اتصالت آن، کاپ یا فنجانی‌ها همگی بسیار مرغوب می باشند.

مزیت‌های ویژه در تولید گازهای اخوان

از مزیت‌های ویژه در تولید گازهای اخوان سرعت روشن شدگی و ایستادن شعله در حداقل زمان می‌باشد. برخی از گازهای تولیدی شرکت اخوان اصطلاحاً toptime (سرعت بالا) بوده بدین معنی که بلافاصله پس از جرقهزدن، شعله روشن می‌شود.

در انواع دیگر این عمل 3 تا 5 ثانیه زمان می‌برد.

از آنجائیکه تولیدات این شرکت با کیفیت بسیار بالا انجام می‌شود گازهای رومیزی آن معمولاً دیر به تعمیر نیازمند هستند.

البته ایمن سرویس که ارائه دهنده خدمات تعمیرات اجاق گاز اخوان در کرج می باشد،پیشنهاد می‌نماید گازهای رومیزی را هر 2 سال یکبار سرویس دوره‌‌ای نمایید و از سرویسکاران مجرب بخواهید گاز شما را چک نموده و از صحت قطعات مطمئن شده در صورت نیاز نسبت به تعویض قطعات فرسوده افدام نمایید.

از مزیت‌های خوب گازهای رومیزی (صفحه‌‌ای) اخوان استفاده پیچ‌هایی است که لعابی را به فنجانی‌ها می بندد. از آنجائیکه تعمیرکاری نیاز دارد برای دسترسی به قطعات داخلی گاز این پیچ‌ها را باز نماید لذا در برخی برندهای متفرقه بازنمودن این پیچها بسیار دردسرساز بوده و حتی منجر به آسیب به فنجانی‌ها، سوراخکاری و مشکلات دیر می‌شود. اما گازهای رومیزی اخوان چه در نوع استیل و چه در نوع شیشه‌‌ای با پیچهایی بسیار عالی تولید شده‌اند که به راحتی باز و بسته می‌شوند.

روند تولیدی شرکت اخوان نشان می‌دهد که همزمان با بالابردن کیفیت و ارائه خدمات مطلوب، تولید کننده برای راحتی مصرف کننده گازهای رومیزی را ساده‌تر و کاربردی‌تر تولید می‌کند.

تعمیر گازهای رومیزی اخوان عموماً به سادگی و با هزینه مناسب قابل انجام است. تجربه ثابت کرده است که گازهای صفحه‌‌ای این شرکت تا سالها نیاز به تعمیرات نداشته و روند صعودی کیفیت این شرکت همچنان براین مزیت تأکید می‌نماید.

چنانچه گازهای رومیزی اخوان استفاده می نمایید و به هر دلیلی با مشکلی مواجه شده‌‌اید می توانید جهت مشاوره با سرویسکاران مجرب ایمن سرویس و تعمیرات اجاق گاز اخوان در کرج با ما تماس حاصل فرمائید.

به  دلیل کیفیت ویژه گازهای تولیدی اخوان و فرم کلی تولیدات آنها تعمیرات گازهای رومیزی اخوان با سرعت و سهولت انجام می‌گیرد.

لطفاً جهت اطلاعات بیشتر از چگونگی نگهداری گازهای رومیزی به مقالات موجود در سایت ایمن سرویس مراجعه نمائید.

شما عزیزان جهت تعمیرات اجاق گاز در کرج می توانید با تعمیرگاه ایمن سرویس تماس حاصل فرمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.